Najlepsze akcje międzynarodowe

Inwestowanie w akcje na giełdzie może być interesujące. Poznaj wszystkie najlepsze akcje na rynkach międzynarodowych.

Handluj akcjami online!
80,5% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty na handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Najlepsze akcje międzynarodowe

Kupno/sprzedaż akcji Google
Kupno/sprzedaż akcji Valeo
Kupno/sprzedaż akcji Michelin
Kupno/sprzedaż akcji Tesla Motors
Kupno/sprzedaż akcji Amazon
Kupno/sprzedaż akcji Saint-Gobain
Kupno/sprzedaż akcji Apple
Kupno/sprzedaż akcji Vinci
Kupno/sprzedaż akcji Netflix
Kupno/sprzedaż akcji Colgate-Palmolive
Kupno/sprzedaż akcji Nokia
Kupno/sprzedaż akcji Microsoft

O ile produkty finansowe banków internetowych umożliwiają przeprowadzanie transakcji na wszystkich instrumentach giełdowych, w tym na obligacjach i indeksach, o tyle osoby prywatne inwestują przede wszystkim w akcje, czyli papiery wartościowe emitowane przez spółki krajowe lub międzynarodowe. Dlatego też konieczne wydawało się nam poświęcenie zakładki tym akcjom, znanym lub mniej znanym, w celu przedstawienia wiedzy potrzebnej do realizacji ambicji inwestorów.

Dla każdej z opisywanych akcji znajdziesz tutaj zatem ogólne informacje o spółce emitującej, a także bardziej szczegółowe informacje o jej notowaniach i historii cen, oraz porady, jak dobrze nimi handlować, wykorzystując najlepsze wskaźniki, a więc dostrzegając po prostu przyszłe wzrosty lub spadki cen tych akcji na giełdzie.

Dzięki naszym wyjaśnieniom akcje giełdowe nie będą już miały dla Ciebie żadnych tajemnic.