Najlepsze akcje międzynarodowe

Inwestowanie w akcje na giełdzie może odbywać się na różne sposoby. Odkryj wszystkie najlepsze akcje na rynkach międzynarodowych.

--- Reklama ---
Handluj akcjami online!
76.4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty na handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Najlepsze akcje międzynarodowe

Kurs akcji Google - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji AMD - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Valeo - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Michelin - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Tesla - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Amazon - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Saint-Gobain - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Apple - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Vinci - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Netflix - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Colgate-Palmolive - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Nokia - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Microsoft - analiza ceny na gieldzie
Kurs akcji Uber - analiza ceny na gieldzie

O ile produkty finansowe banków internetowych umożliwiają przeprowadzanie transakcji na wszystkich instrumentach giełdowych, w tym na obligacjach i indeksach, o tyle osoby prywatne inwestują przede wszystkim w akcje, czyli papiery wartościowe emitowane przez spółki krajowe lub międzynarodowe. Dlatego też konieczne wydawało się nam poświęcenie zakładki tym akcjom, znanym lub mniej znanym, w celu przedstawienia wiedzy potrzebnej do realizacji ambicji inwestorów.

Dla każdej z opisywanych akcji znajdziesz tutaj zatem ogólne informacje o spółce emitującej, a także bardziej szczegółowe informacje o jej notowaniach i historii cen, oraz porady, jak dobrze nimi handlować, wykorzystując najlepsze wskaźniki, a więc dostrzegając po prostu przyszłe wzrosty lub spadki cen tych akcji na giełdzie.